MotoArt inwestuje w magazyn TRW
Stale słuchamy potrzeb naszych klientów i szybko na nie reagujemy. Wielu z Państwa zgłaszało nam potrzebę powiększenia oferty hamulcowej TRW. Wprowadziliśmy na półki klocki hamulcowe tego uznanego producenta.
TRW Aftermarket to pionier w dziedzinie projektowania, udoskonalania i produkcji kompletnych układów hamulcowych, modułów hamulcowych i nowoczesnych układów kontroli pojazdu dla producentów samochodów na całym świecie.
Będąc kluczowym elementem układu hamulcowego, klocki hamulcowe TRW są produkowane z dużym naciskiem na bezpieczeństwo, skuteczność i komfort.
TRW Aftermarket ma w asortymencie niemal 1414 referencji klocków hamulcowych. Jak podaje sam producent jest on największym dostawcą na niezależny rynek części dla europejskich producentów samochodów oraz do samochodów azjatyckich.
Asortyment TRW obejmuje 98% europejskiego parku samochodowego.
Podobnie jak MotoArt firma TRW zatrudnia zespół inżynierów, którzy niestrudzenie pracują nad ciągłym udoskonalaniem istniejących produktów i wprowadzaniem nowych, jeszcze bardziej innowacyjnych rozwiązań. Inżynierowie projektują, testują i produkują klocki hamulcowe wykorzystując receptury materiałów ciernych, dzięki czemu uzyskują wyższe parametry produktów. Firma TRW jako pierwsza wprowadziła na rynek klocki hamulcowe niezawierające metali ciężkich, co miało miejsce w roku 2000, na długo przed wprowadzeniem przepisów stawiających taki wymóg.


MOTOART NA FACEBOOK