O firmie

MotoArt działa na rynku autoczęści od 1991 roku. Mamy duże doświadczenie w sprzedaży części samochodowych do wszystkich merek, modeli i rodzajów pojazdów. W MotoArt stawiamy na fachowość obsługi. Dzisiaj naszą firmę tworzy grupa młodych ludzi - pasjonatów motoryzacji, którzy wiedzą, czego potrzebuje Twój samochód.

Na co dzień ściśle współpracujemy z warsztatami samochodowymi. Naszą silną stroną jest najlepsza w województwie świętokrzyskim dostępność części zamiennych od ręki i szybka realizacja zamówień.

Wśród mechaników utarło się powiedzenie: "jeśli coś jest niedostępne w MotoArt, to nie jest dostępne w ogóle".

Sklep MotoArt - siedziba firmy

Posiadamy w ofercie części do samochodów zachodnich oraz do japońskich, koreańskich i amerykańskich. Należymy do sieci ProfiAuto zrzeszającej największe hurtownie, najlepsze sklepy i wyróżniające się standardami obsługi warsztaty samochodowe. 

Warsztaty współpracujące z nami mają szybki dostęp do informacji technicznych niezbędnych do przeprowadzenia napraw samochodów. Oprócz autoczęści oferujemy również wyposażenie warsztatowe. Organizujemy cykliczne szkolenia techniczne z różnych dziedzin mechaniki samochodowej. Warsztaty,które z nami współpracują objęte są również wsparciem marketingowym, dzięki czemu mogą dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Dostarczamy materiały reklamowe, banery i akcesoria pomagające wypromować zakład mechaniczny.

Klientom indywidualnym doradzamy co może być przyczyną usterki w samochodzie i pomagamy w wyborze najlepszego warsztatu samochodowego do napraw tej niesprawności. Ponad 27 letnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym sprawia, że dobrze znamy silne strony każdego warsztatu w regionie i jesteśmy pewni, że kierowca będzie zadowolony z usługi.

Zobacz galerię zdjęć »