O firmie

MotoArt działa na rynku auto części od 1991 roku. Mamy duże doświadczenie w sprzedaży autoczęści. W MotoArt stawiamy na fachowość obsługi. Dzisiaj nasza firma to grupa młodych ludzi - pasjonatów motoryzacji, którzy wiedzą, czego potrzebuje Twój samochód.

Ściśle współpracujemy z warsztatami samochodowymi. Naszą silną stroną jest najlepsza w województwie świętokrzyskim dostępność części zamiennych od ręki i szybka realizacja zamówień.

Wśród mechaników utarło się powiedzenie: "jeśli coś jest niedostępne w MotoArt to nie jest dostępne w ogóle".

Sklep MotoArt - siedziba firmy

Posiadamy w ofercie części do samochodów zachodnich oraz do japońskich, koreańskich i amerykańskich. Należymy do sieci ProfiAuto zrzeszającej największe hurtownie, najlepsze sklepy i wyróżniające się warsztaty samochodowe. 

Warsztaty współpracujące z nami mają szybki dostęp do informacji technicznych niezbędnych do naprawy aut. Oprócz autoczęści oferujemy dla nich wyposażenie warsztatowe. Organizujemy cykliczne szkolenia techniczne z różnych dziedzin mechaniki samochodowej. Warsztaty objęte są również wsparciem marketingowym. Dostarczamy materiały reklamowe, bannery i akcesoria pomagające wypromować zakład mechaniczny.

Klientom indywidualnym doradzamy co może być przyczyną usterki w samochodzie i pomagamy w wyborze najlepszego warsztatu samochodowego do naprawy tej niesprawności. Ponad 27 letnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym sprawia, że dobrze znamy silne strony każdego warsztatu w regionie i jesteśmy pewni, że kierowca będzie zadowolony z usługi.

Zobacz galerię zdjęć »